Tuesday, February 21, 2006

New Look
Нов изглед. Од корен. Функционира и у Мозила и у Експлорер. Како ве бендисват? Ама има багови. Треба да го досредам. Нормално, кај логото.

24 Comments:

Anonymous чоте said...

Одлично! Конгратс! :)

2/21/2006 01:52:00 am  
Anonymous chale_v said...

ај и на овој пост да фе пофалам... ме бендисват... риспект...

2/21/2006 01:57:00 am  
Blogger Ико said...

Па дај среди го, што си го стаил со багови ебате ;))) Те шалам...супер е, ова значи дека нешто слично треба да изгледа и http://juventusmkd.blogspot.com/ :))))) Гајба пиво!

2/21/2006 02:39:00 am  
Blogger nikola said...

По, по , по! Машала :)

2/21/2006 03:12:00 am  
Blogger Karakash said...

pic, pic, pic...

2/21/2006 10:11:00 am  
Blogger марче said...

jes da vkusovite netreba da se diskutira ... mene poveke mi se svigase staroto ruvo :) mnogu po old skul mi bese onaka :)))

2/21/2006 11:18:00 am  
Anonymous Anonymous said...

Ej, imam edna poraka do tipot sto probuvase da komentira na Sport 4 zaedno so Deko, cuv deka ova bil delumno negov blog, pa moram da mu se obratam! Imeno, zadrzi se na pisuvanje, i ne eksperimentiraj so TV zaso glasot ti e malku ne za na TV! Baska imas vnimanie kolku 3 godisno dete... Vince KArter ovaa sezona ima prosek...I kakov sut sega na RAy Alen, megjutoa brojot na pogodeni trojki na Dvejn Vejd e... Mislam daj skoncentriraj se malku, ili uste podobro, aman ne odi tamu veke.. Poradi tebe morav 2 poluvreme da go gledam na mute i da slusam muzika vo pozadina. Mnogu si ANOYING! CAo

2/21/2006 11:34:00 am  
Blogger Karakash said...

Za toa nekoj si ostanuva anonimen cel zivot. Slobodno stisni si mute prijatele, tvoj izbor.

Klasicen primer za Trol.

2/21/2006 12:02:00 pm  
Blogger batebole said...

Abe sajtov ne mu treba ni novo ni staro rivo :),ok si e,ali me interesira civ e,potocno koj e urednikot,a koj tehnicarot,inace ok e,samo taka,moram da ve pofalam,iako se posramoti toj Enko na TV za allstarot

2/21/2006 02:40:00 pm  
Blogger Ико said...

Изгледа батеболе и анонимус се еден ист човек... Енко, би ти препорачал да не обрнуваш внимание на вакви чкарт изјави... Ако ви смета, пишете писмо до Спорт4. Коментатор треба пред се да има познавање од областа која ја коментира а Енко го има токму тоа...за тоа што на некому твојот глас му е неубав, тоа е негов проблем...

2/21/2006 02:55:00 pm  
Blogger kole said...

napolno se soglasuvam so selektor.enko za mene bese top,kao za pocetok.fala bogu na sekoj mu treba vreme da se uhoda na nekoj pomalce na nekoj povekje,ama nikako ovoj komentar za olstarot ne moze da se oceni kako los.enko samo napred!!!!
kb8.blog.com.mk

2/21/2006 03:31:00 pm  
Blogger Shepard said...

овој блог официјално е на

енес хусеинов а.к.а каракаш од македонски спорт кој е главен контрибјутор и одговорен уредник

а оснивач и техничар е:

шепард а.к.а анастас вангели, од неделно време, вуна, муна, као сакаш речи ме, ја сум и уредник и све..

уствари тандем сме.

нормално, у играта ни помага двр будр, од форум плус.

и пар други луѓе кои ни праќаат статии (ги има у хироус)

задоволни?

а ти анонимни троле, и ја на муте глеав, не кажуј :)

2/21/2006 03:40:00 pm  
Blogger batebole said...

abe ti Selektor koj kur i da si,kao prvo nesum anonimus,kao vtoro ne go biva Enko kolku so e umishljan deka znae,a so Sport4,toj Lecic e epten los,toj nikakvo ni poznavanje nema i jadete mi go kurov,ke kazam sto mislam i pak za Kurov ke mi se fatite,ne ve biva

2/21/2006 04:24:00 pm  
Blogger Shepard said...

се слагам.

2/21/2006 04:31:00 pm  
Blogger kole said...

so samoto ponasanje,odnosno kultura koja ja ima batebole moze da se zakluci za kakov covek(ako e uopste covek)se raboti...

2/21/2006 04:31:00 pm  
Blogger Ико said...

batebole, и по селава почна Спорт4 да се емитува а? да не се расфрлаше со сељачки изјави немаше да знаеме...

И да, во името на сите тука: сакаме да ти се фатиме за курот!!!

2/21/2006 04:37:00 pm  
Blogger Shepard said...

aj доста беше, да не изигравам кајгана админ, јасно е све. ико и коле, баталете.

2/21/2006 04:44:00 pm  
Anonymous bodan said...

Jas sum anonimusot? Shala-mala,taman rabota ushte bez ime da ostanem.Tuku batalete trolovi i colovi,pa fino lepo neka kaze nekoj koga otpriika se vraca Amare i dali mislite deka na shtern mu dojde pamet po nekolkute loshi OL STARA vo serija? P.S. Povtorno apel(ova apel kao da sum ucesnik na nekoja od barikadeve,pa apeliram) do Karakash i Shepard ovi komentari so necii frustracii da se brishat.Inace u sprotivno ce bidem prinuden da gi povikam spomenatite da gi merimo,normalno frustraciite!

2/21/2006 05:22:00 pm  
Anonymous bodan said...

Uf zabraev,dobar look ko za promena,mada i stariot...

2/21/2006 05:25:00 pm  
Blogger марче said...

preeska se slusnaf so amari vika deka bi trebalo da se vrati nekade okolku 15ti mart, najverojatno na edna od utakmicite so sietl ili klipers ...
lazam! ne se slusnaf so nego ...
se slusnaf so sestra mu ... on nebese doma :)

2/21/2006 05:52:00 pm  
Anonymous bodan said...

A baba mu,lani li pocina?

2/22/2006 02:38:00 am  
Blogger марче said...

ne ozbilno se vrakja nekade okolu 15ti mart

2/22/2006 08:06:00 am  
Anonymous Anonymous said...

Aрхиви, линкс, фреш, херои... с`е тоа на лева страна ми бега и преклопува што му се најде на пат :( Фонтот малку ми е зголемен во Firefox за да може да читам полесно, па нешто на тој начин да не се изместува?

2/23/2006 11:37:00 pm  
Anonymous Anonymous said...

Ја најдов цаката :) Јаваскрипт му била мајката и така се кријат блоковите горе лево.

Шепард мајсторе, да имав фирма те најмував веднаш за вебстрана да ми склопиш!

2/25/2006 10:26:00 am  

Post a Comment

<< Home