Sunday, October 09, 2005

Who'z tha Boss?!
Пред некој ден ја пречекоривме бариерата од 100 поста. || We have got 100 posts already. Вчера го достигнавме лимитот од 50 јуникси дневно. || Our unix-visitor-average increased to no. 50 per day. Нашето блогче е линкано на Hoopsvibe и NBAsource. || We've got our links on Hoopsvibe and NBAsource. Располагаме со повеќе информации за лигата од било кој медиум во Македонија, а богами и пошироко. || We are the top NBA source in Macedonia. Изненадно добивме соработник кој е задолжен за видео галеријата. || We've got some video footage. ONLY THE SKY IS THE LIMIT! пс. Од сега па натаму и анкета (за очоболните - глејте лево). Сеа за сеа, не` калсифицирате како ЛеБрон. А баш би сакал да сме Ева Лонгорија ;)

4 Comments:

Blogger zare said...

Ke bide i podobro!!!

10/09/2005 12:48:00 pm  
Blogger Beto said...

Da i ja sum za Eva Longoria!
Stvarno ste dobri i blogov e strava...taka prodolzete,neam nisho protiv toa sho go pishuete,ve poshtuam posho ne pishuvate literaurnO:)Aj sea dosta pofalbi:)Maknba RUleZ

10/09/2005 01:24:00 pm  
Blogger Ико said...

Опала!!! Ајде нека ви е честито и нека се множат посетите. Ви реков јас дека е потребно само напорна работа, вие да си го работите тоа што е ваше а успехот ќе си дојде.

Поздрав и се надевам на идна успешна соработка!

10/10/2005 12:00:00 am  
Blogger Yaro Gabriel said...

www0718

tory burch outlet
pandora charms
kyrie 4
chicago blackhawks jerseys
nike revolution
cheap jerseys
cheap jordans
true religion jeans
cheap jerseys
supra shoes

7/18/2018 03:43:00 am  

Post a Comment

<< Home