Sunday, December 11, 2005

Опроштење
Jас како основач на блогов, стварно ми е мака, кога немам за што да пишам. Верујте дека отварам ворд.. и така.. заеби си викам, не иде. Едино да фатам ретро.. што и ќе биде. Последна утакмица која ја имам гледано е Сан Антонио - Детроит, седмата од ланското финале. Така да, дури не сум ни стручен да какам за Лигата повеќе. И знам дека темплејтот зеза. Работам у моментов. Инаку, можда е контрадикторно, ама посетите растат :) Имаме однос на прочитани вести према кликови од 7,3 : 1. Исто така, официјално добредојде за Двр Будр, и уште еден повик за сите што мислат дека имаат нешто што може да се објави нека пратат мејл на maknba@gmail.com. UPDATE: Темплејтот е среден, банерот на барање на оние со поспора конекција и помала резолуција го смалив, и забораив прееска. Еве го моето ливче у кладилница: Минесота 0 - 7 Лејкерс - 2 (1.85) - навијачки, ама и логички - Лејкерси пркнаа, Минесота имаат исто 4 по ред, ама тука вуците паѓаат.. Вашингтон - Чикаго (без х.) - 2 (2.00) - некако ги осеќам Булси.. задњата ја потфрлија со Лејкерс, ама против источен тим лакше е.. Сиетл - Сакраменто (без х.) - 2 (2.10) - дрва се Кингси ама не губат 6-та по ред Милвоки - Кливленд (без х.) - 1 (1.85) - Бакси пркнаа, Кавси паднаа, нека иде опет така У моментов, Чикаго води у трета четвртина, а у прва Лејкерс губат 9 од Вулвси.. океј де, може до 7 разлика да тепа Минесота :) ѕлог 50, потенцијална добивка 719 (онака де :) )

6 Comments:

Anonymous bodan said...

Bratce,ova so kritikive za nepisuenje bese dobronamerno(morav da go potenciram ova zosto vidov na eden aktueleno-komercijalen blog kako socno pcuesh kogaj si nervozen,pa i ja zedov uplaf)shala mala(u fazon na edo maajka).Za pomos na ovoj blog ce probam da napisem u ponedelnik na tvojot email (togas mi e poslobodno u kladilnica a jebiga ja od toa zivim) i normalno za da se otstrana greskrte ako gi ima(isto problem e i kirilicata).Imam ja i drugi problemi ama neli ovde e samo za nba?opet shala.

12/11/2005 03:31:00 am  
Blogger Karakash said...

Tolku od anketata:)

12/11/2005 09:58:00 am  
Blogger Shepard said...

шо бе анкета, и она нека иде по ѓаволите :) , абе само лејкерси ме заебаа у кладилница :)

12/11/2005 02:49:00 pm  
Anonymous bodan said...

Ga gledav lejkers i nebea ni blizu do tvoite -7 za kladilnica.

12/12/2005 12:48:00 am  
Blogger Fghkfhk Dfgaert said...

qzz0609
ray ban sunglasses
michael kors outlet
michael kors outlet online
balenciaga sneakers
polo outlet
celtics jerseys
cheap jordans
oakley sunglasses
fila shoes
moncler outlet

6/09/2018 04:01:00 am  
Blogger Yaro Gabriel said...

www0718
oakley sunglasses
gucci handbags
canada goose
polo ralph lauren
michael kors outlet
bape clothing
pacers jerseys
jazz jerseys
swarovski outlet
hawks jerseys

7/18/2018 03:31:00 am  

Post a Comment

<< Home