Tuesday, October 03, 2006

KB24 - Мрско
Од денеска стартуваа тренинг-камповите низ цела лига, а некои од нив и низ Европа, а традиционално тие беа отворени со Media Day во кој новите и старите фаци во нови и стари дресови (некои и бројки) се сликаа и позираа. Поопширен пост за фотките од медиа дејот би требало да пишам вечер, а сега само една фотка, која знам дека им е мрска на сите фанови на Лејкерси, (а ги има многу). Повелете, Коби во својот нов дрес... Осмицата отиде у пензија, на ред е 24. и почеток на продажба на дресови од нула. А и муабетот за еден број повеќе од Мајкл, па и Леброн, не е за фрлање.

8 Comments:

Anonymous shankure said...

nova promena,novi chuda.Kobi e najdobriot na site vreminja.

10/03/2006 06:04:00 pm  
Blogger Shepard said...

не ми вреди ни постеров више..

:(

10/03/2006 06:51:00 pm  
Blogger retry said...

Najdobriot na site vreminja pravi i najdobri gluposti na site vreminja :))

I dalje stojam na faktot deka ovaa odluka mu beshe megju najglupite u karierata, ako ne i najglupa. Na strana toa shto najmnogu go poshtujem od "trenutachnive" igrachi u liga.

10/03/2006 06:52:00 pm  
Anonymous Angel said...

Mene mi se sviga.

10/03/2006 11:02:00 pm  
Blogger Karakash said...

Најдобриот на сите времиња - ако само сте учеле за сегашно, и никое друго време. А и тоа е под еден голем знак прашалник.

Уствари, имам пишувано за тоа, прочепкајте низ архива.

10/03/2006 11:19:00 pm  
Blogger beto # 6 said...

Ај кој става по 50 денари дека за година максимум две ќе се врати на осмицата??

Ова ми личи коа Џордан зема 45ка:)

Иначе коа сме кај 45ката, дефинитивно бројот шо ја би го носел да играм у НБА;)

10/03/2006 11:30:00 pm  
Blogger Ико said...

Воопшто не знам зашто толку муабети за 24ка-та на Коби... Му текнало да смени - нека смени! Не знам што е тука глупо или паметно?

10/05/2006 10:56:00 am  
Blogger Fghkfhk Dfgaert said...

qzz0609
coach outlet
belstaff jackets
pandora outlet
true religion jeans
polo ralph lauren
chrome hearts outlet
coach outlet
swarovski outlet
kevin durant shoes
christian louboutin outlet

6/09/2018 03:53:00 am  

Post a Comment

<< Home