Friday, August 18, 2006

Луди Џапанероси
Но комент.

23 Comments:

Blogger Laf said...

Едно прашање: ќе го пренесува МТВ светското првентсво?

8/18/2006 02:13:00 am  
Blogger flight 75 said...

И ти го најде ова, а? Баш го глеав пред некој ден....

МТВ ќе пренесува. Почиња у сабота у 7 - САД-Порторико

8/18/2006 02:20:00 am  
Blogger flight 75 said...

Абе зошто не е Васкез у состав на Шпанија? Се повредил, а? А, ептен сакав да го глеам.....

Глеам Марк дебелиот го земале место него......

8/18/2006 02:33:00 am  
Blogger Laf said...

Благодарам за информацијата.

Прашав бидејќи ја гледав програмата во "Утрински Весник" и немаше ништо за светското.

8/18/2006 02:34:00 am  
Blogger Laf said...

Претпоставувам дека DSF ќе ги дава сите натпревари на Dirk & Co.

8/18/2006 02:36:00 am  
Blogger Dimitar said...

Kako i da e SAD kje go "papaat", so izvinenie na onie koi se ubedeni deka nema da bide taka.
Se znaat samite. Argentina prvak.

8/18/2006 02:03:00 pm  
Blogger flight 75 said...

Пошто ја спаѓам у тие.....

Да прогнозирам финале -
САД-Шпанија/Франција

Аргентина ќе биде големо разочарување.......

8/18/2006 02:49:00 pm  
Blogger Karakash said...

Francija barem, nema da bide u finale. Sigurno.

8/18/2006 04:14:00 pm  
Blogger beto # 6 said...

Јапанциве се стварно ментални. Станува збор за монтажа или?

8/18/2006 08:07:00 pm  
Blogger beto # 6 said...

бтв Тони Паркер откажал учество

8/18/2006 08:08:00 pm  
Blogger flight 75 said...

Скршил прст у пм...

Епа ништо. САД - Шпанија финале....

8/18/2006 08:56:00 pm  
Blogger Latifovich said...

E што е ова со јапонциве пола саат скока и замалце ќе се забиеше целиот во обрачот. А што се однесува до светцко на ртс 2 ќе даваат по 4 утакмици и по две репризи и што знам јас цел ден ќе биде само за светцко :)

8/18/2006 10:32:00 pm  
Blogger flight 75 said...

Море го попапаа србите....Нема да бидат ни трети у група....

8/19/2006 11:05:00 am  
Blogger Омар Шариф said...

usa - grcija finale! a bi sakal da iznenadat brazil

8/19/2006 12:00:00 pm  
Blogger beto # 6 said...

Taпа изиграа американосиве со Порторико.. Око ми фатија само Хауард зашто имаше огромна желба и може малце Кармело.
А Аројо е прав ѕвер..

8/19/2006 03:51:00 pm  
Blogger Омар Шариф said...

trening im bese toa na amerika protif portoriko.. ni 5% od svoite moznosti. opusteno opustenooooo :))

8/20/2006 03:17:00 am  
Blogger retry said...

Ali Aroyo go stavi u dzhep Paul. Sepak mislam deka toa e realen odraz na silite, ne mozhe so Santiago da igraat Portorikosive pod kosh.

A Toronto imaat dvajca shpanci u tim, Calderon i Garbajosa? Neka mi potvrdi nekoj.

8/20/2006 08:30:00 pm  
Blogger Karakash said...

Da.

8/21/2006 12:15:00 am  
Blogger beto # 6 said...

Торонто станува ол-стар евролига тим. Ми се свиѓа...ај да видиме на шо ќе личат сезонава

8/21/2006 12:11:00 pm  
Blogger beto # 6 said...

cekaj so e rabotava so blogov so ne citam novi postovi?! A komentarite na tekstov se zastanati na 6 kaj mene

8/22/2006 01:57:00 am  
Blogger Karakash said...

Pravi Reload na sajtot pocesto.

8/22/2006 12:01:00 pm  
Blogger Yaro Gabriel said...

www0718

michael kors outlet
ferragamo shoes
houston texans jerseys
oakley sunglasses
supreme uk
coach factory outlet
canada goose outlet
ray ban sunglasses
polo outlet
air huarache

7/18/2018 03:41:00 am  
Blogger 5689 said...

zzzzz2018.11.5
moncler outlet
jordan uk
nike shoes outlet
air max 90
adidas clothing
north face
ugg boots clearance
coach outlet
coach outlet
nike outlet factory

11/05/2018 06:55:00 am  

Post a Comment

<< Home